Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukci kuchyně ve Vašem domě OKAL realizujeme na míru.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu materiálů, designů a doplňků renomovaného výrobce kuchyní LAMONT Rýmařov.

Pokud budete mít o dodávku kuchyně zájem, můžeme Vám dohodnout návštěvu obchodního zástupce, který Vám po konzultaci připraví nabídku možností provedení nábytku, vestavěných spotřebičů, dřezů a veškerých doplňků pro maximální a pohodlné využití Vaší nové kuchyně. Obchodní zástupce s Vámi na místě provede specifikaci materiálu, nábytku a zařizovacích předmětů včetně návrhu architektonického řešení a následně Vám zpracuje cenovou kalkulaci. 

Současně Vám nabídneme kompletní přípravu všech instalací (voda, odpady, elektro), úpravu dispozičního řešení a rekonstrukci interiéru jako obklad stěn a stropů sádrokartonem, výměnu systému podlahy nebo podlahové krytiny atd.

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

Státní fond životního prostředí

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.